Volby do akademických senátů TF a ČZU 2021

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

vážené studentky, vážení studenti,

jménem Akademického senátu Technické fakulty ČZU v Praze si Vás dovolujeme pozvat na volby do

Akademického senátu Technické fakulty ČZU v Praze

Akademického senátu ČZU v Praze.

Termín voleb s přímou účastí voličů (akademických pracovníků TF a studentů TF) je stanoven na

úterý 4. 5. a středu 5. 5. 2021 (oba termíny od 9:00 do 15:00 hodin).

Volby zástupců akademických pracovníků TF se uskuteční ve volební místnosti na fakultě, studenti své zástupce budou volit v budově Menzy ČZU.

Prosíme, dbejte pokynů volebních komisí a kolegů, kteří budou v čas voleb organizovat vstup do volební místnosti na TF a do budovy Menzy ČZU. Podmínky volby se mohou, s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci, dále upřesňovat.

Za AS TF ČZU v Praze

Dvořáková Šárka
(předsedkyně volební komise do AS TF ČZU v Praze – Studenti)

Lachnit František